Обамеянг: Английски гранд ме искаше това лято


Обамеянг: Английски гранд ме искаше това лято

1361 0

Нападателят на Борусия (Дортмунд) Пиер-Емерик Обамеянг разкри кой е бил отборът от английската Висша лига, който е имал интерес към него това лято.

Най-добрият африкански футболист за 2015 година е бил заинтригувал Манчестър Сити. Клубът е воден от Хосеп Гуардиола, който познава добре голаджията, след като води Байерн (Мюнхен) няколко сезона.

"Наистина имаше контакт. Баща ми водеше преговори със Сити, но в крайна сметка нямаше нищо конкретно. Също така имаше интерес и от Реал, но не толкова конкретен, заради което не се ентусиазирах много", разкри Обамеянг.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички