СуперИбра донесе на ПСЖ Суперкупата на Франция

1296 0

ПСЖ спечели суперкупата на Франция. Столичани се наложиха с 2:0 над Гингам и това им бе достатъчно, за да се поздравят с трофея.

В герой за ПСЖ се превърна шведската звезда Златан Ибрахимович, който вкара и двата гола за своя тим и по този начин доказа, че пропуснатото световно първенство не му се е отразило кой знае колко.

Ибра откри резултата в 9-ата минута, след като първо залъга защитата, че ще стреля, а веднага след това отправи топовен неспасяем удар. В 20-ата минута той покачи на 2:0, след като бе точен от дузпа.

Интересното бе, че двубоят се игра в Пекин, тъй като градът прие мача за трофея.