Супер Марио, дами и господа - гол шедьовър и червен картон за 6 минути (ВИДЕО)

5103 0

Марио Балотели продължава забележителното си възраждане с екипа на Ница във френската Лига 1. Италианският нападател по изумителен начин реализира победното попадение за своя отбор при успеха с 2:1 над Лориен в 8-ия кръг и така остави тима на върха в класирането.

Ница не се уморява от феноменалния си старт на сезона и с 20 точки все още е лидер в таблицата, като Монако с 19 е на втора позиция, а ПСЖ е трети с 16.

Рикардо Перейра откри резултата за Ница в 11-ата минута, но Бенджамин Муканджо в 61-ата изравни. В 86-ата дойде мигът на Балотели, който получи топката от Уилан Сиприен и с невероятен изстрел донесе победата на домакините.

При отпразнуването на гола Балотели свали фланелката си и получи жълт картон, а в 92-ата минута за наглед безобидно спречкване със Стивън Морейра съдията реши да му покаже пресилено още един такъв и съответно да го изгони.

Балотели има 6 гола в 5 мача за Ница и е с най-високо съотношение на вкарани голове спрямо игрови минути от топ 6 първенствата на Европа.