С 10 човека Монако победи Ница

780 0

Монако победи като домакин Ница с 1:0 в мач от 25-ия кръг на френското първенство.

Единственото попадение отбеляза Тимуе Бакайоко, който се разписа в 81-ата минута. Домакините играха с човек по-малко почти цялото второ полувреме, заради червения картон на Набил Дирар.

Краят на двубоя между Монако и Ница бе белязан от нещо неприятно. Играчите на двата тима стигнаха до сблъсък.

Футболистите от двата отбора се сбутаха на терена, но благодарение на намесата на треньорските екипи на съперниците, страстите се охладиха в рамките на няколко минути.

Монако е на второ място във временното класиране, с шест точки аванс пред днешния си съперник, който заема трета позиция.