ПСЖ взима английски национал, ако не успее с Филипе Луис


ПСЖ взима английски национал, ако не успее с Филипе Луис
Снимка: Getty Images/Guliver

1168 0

Пари Сен Жермен има резервен вариант, ако не успее да привлече Филипе Луис от Атлетико (Мадрид). Парижани искат да привлекат ляв бек, като Луис е основната им цел, но ако се стигне до провал, то втората им опция е Дани Роуз от Тотнъм, твърди Sky Sports.

Роуз е получил рарзешение от "шпорите" да говори с потенциални кандидати за подписа му, което означава, че са склонни да се разделят с него. Английският тим не привлече нито един нов футболист това лято, но са склонни да продават. ю

Роуз по-рано отказа да премине под наем в Шалке 04, но е отворен за трансфер във френския шампион Пари Сен Жермен. Не такава е ситуацията обаче с Тоби Алдервейрелд, който цяло лято бе спряган за трансфер, но Маурисио Почетино държи той да остане в отбора, особено след доброто му представяне срещу Фулъм.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички