ПСЖ с грешна стъпка в Лига 1

1549 0

Френският шампион Пари Сен Жермен не успя да спечели гостуването си на Реймс в двубой от шестия кръг на Лига 1. Двубоят завърши при резултат 1:1, а наставникът на ПСЖ Лоран Блан пусна в игра някои от резервите на тима.

И двете попадения паднаха в последните минути на мача. Теосон Джордан Сиебачо даде аванс на домакините в 83-тата минута, който се разписа пред празна врата. Веднага след подновяването на играта обаче ПСЖ изравни. Точен бе Единсон Кавана, който се разписа след асистенция на Хавиер Пасторе.

След този мач ПСЖ продължава да е лидер във временното класиране, докато Реймс заема третата позиция.