ПСЖ препарира Монако в дебюта на Ди Мария (ВИДЕО)

1350 0

Новото попълнение на ПСЖ -Анхел Ди Мария, тръгна с победа във френския тим. Аржентинецът не успя да се разпише, но поне асистира за един от головете при успеха с 3:0 над Монако в последния мач от четвърти кръг на Ла Лига.

Парижани откриха в 57-ата минута чрез Кавани, който засече с глава центриране на Матюиди. Голът падна след бърза атака, направена след най-опасното положение за Монако в мача.

В 73-ата минута уругвайският нападател покачи на 2:0, след като бе изведен по чудесен начин от Златан Ибрахимович.

Класиката оформи Езекиел Лавеци, който получи хубав пас от Ди Мария в наказателното поле, след което реализира с плътен удар.

Успехът утвърди ПСЖ на челото в класирането. Отборът на Лоран Блан има 12 точки в актива си. Монако е 13-и с 5 пункта.