ПСЖ и Реал Мадрид не излъчиха победител

Снимка: Gulliver/ Getty Images

1149 0

Пари Сен Жермен и Реал Мадрид не излъчиха победител в дербито от група „А“ на Шампионска лига. Двубоят завърши при резултат 0:0. „Белият балет“ беше без двама от основните си играчи – Карим Бензема и Гарет Бейл.

ПСЖ започна по-уверено срещата. Постепенно обаче Реал Мадрид взе инициативата през първото полувреме, но не успя да се разпише.

След почивката Кристиано Роналдо имаше добри възможности да открие резултата, но до гол не се стигна.

В заключителните минути мачът бе прекъснат за кратко заради фен, който нахлу на терена, но инциденти нямаше.

Равенството устройва и двата тима, тъй като те продължават да заемат първите две места в своята група. В другия мач от нея Малмьо победи Шахтьор с 1:0.