"Парк де Пренс" освирка ПСЖ след изпусната победа

1440 0

Шампионът на Франция Пари Сен Жермен разочарова своите фенове, след като допусна късна драма на своя "Парк де Пренс". Парижани завършиха 1:1 със Сент Етиен.

Първото полувреме бе проспано и от двата отбора, като Кевин Трап изби удар на Сайве от Сент Етиен, а Матюйди и Бен Арфа пропуснаха за домакините.

Ибрахимович разкри единственото, което му липсва в ПСЖ

В 66-ата минута Матюйди бе избутан в наказателното поле и ПСЖ получи дузпа. Точен от бялата точка бе Лукас Моура.

Последваха няколко пропуска на парижани, които бяха наказани във втората минута на добавеното време. След бърза акция Кевин Малкю центрира отдясно и на втора греда Роберт Берик добута топката зад голлинията за 1:1.

Феновете освиркаха шампионите след разочарованието. ПСЖ е трети в класирането със 7 точки. Толкова имат и Монако, Гинган и Ница, но те са с мач по-малко.