Ница се изравни с ПСЖ, Депай с дебютен гол при разгром

1039 0

Ница победи с 1:0 Сент Етиен в 24-ия кръг на Лига 1 и се изравни по точки с втория ПСЖ. Отборът на Марио Балотели обаче остава на трето място в класирането.

Единственият гол в срещата бе дело на Вилан Сиприен и падна в 7-ата минута. Той завърши чудесна атака на отбора със силен изстрел, който донесе успеха на Ница.

Сент Етиен е на пето място с 36 точки.

В друг мач Лион размаза Нанси и се нареди четвърти с 40 точки в актива. Той се наложи с 4:0 над тима от Североизточна Франция.

Головете вкараха Валбуена (39'), Фекир (43'), Лаказет (54', дузпа) и Депай (58').

Нанси е на 12-о място в класирането с 27 точки.