Марсилия и Монако спретнаха спектакъл в Лига 1 (ВИДЕО)

1242 0

Марсилия и Монако направиха зрелищно 3:3 в двубоя помежду си от 15-ия кръг на френската Лига 1.

Александрини откри за Марсилия в 12-ата минута, а 6 минути по-късно Туре изравни. Гостите от Монако стигнаха до пълен обрат в 39-ата минута, след като Туре звърши успешно добра атака на своя тим.

Марсилия успя да се върне в мача 6 минути след подновяването на играта. Точен беше Батшуай.

Гостите пак успяха да дръпнат в резултата в 72-ата минута, когато се разписа Коентрао. Десет минути по-късно крайното 3:3 оформи Жорж-Кевин Нкуду.

В класирането Марсилия е единадесети с 19 точки, а бившият тим на Димитър Бербатов е седми с 24 пункта. Лидер е Пари Сен Жермен с 41.