Без Бербатов, Монако се добра до точка срещу ПСЖ

2325 0

Монако без Димитър Бербатов в състава си се добра до равенство 1:1 в гостуването си на Пари Сен Жермен от 9-и кръг на Първа лига.

Лукас Моура даде преднина на парижани в 71-ата минута, а Антони Мартиал изравни в първата минута от продължението.

Заради контузии срещата пропуснаха основните нападатели на двата тима Златан Ибрахимович и Димитър Бербатов.

Така дербито не излъчи победител, а ПСЖ остава на третата позиция с 15 точки, на цели 7 от лидера Олимпик Марсилия, който не спира да печели. Монако пък крета в долната половина на таблицата и с 11 точки е едва на 13-та позиция.

В следващия кръг ПСЖ гостува на Ланс, а Монако посреща Евиан.