Берба влезе и играта на Монако тръгна

1577 0

Тимът на Монако не срещна никакви проблеми при гостуването си срещу Евиан и спечели с 3:1 в мач от 28-ия кръг на Лига 1.

Димитър Бербатов бе резерва за Монако, като се появи на терена още в 18-ата минута заради контузия на Яник Ферейра-Карасков и въпреки че не отбеляза, мачът на „монегаските” тръгна.

Минута по-късно Маршиал откри, а в 36-ата минута Абдалах от домакините си вкара автогол за 0:2.

Българинът бе с основна заслуга за второто попадение на Монако в 35-ата минута, като принуди Касим Абдалах да си вкара автогол, опитвайки да изчисти топката след удар на българина.

Класиката оформи Туре в 60-ата минута.

До края на мача домакините съумяха да върнат един гол чрез Согу в 78-ата минута.

Тимът на Монако постигна 13-а победа, като е на четвърто място в класирането и е с мач по-малко.
Евиан регистрира 16-а загуба, като е на 16-о място.