2 гола на Ибра не спасиха ПСЖ

Снимка: Getty images/Gulliver

1448 0

Отборът на Пари Сен Жермен загуби с 2:3 гостуването си на Бордо в мача между двата тима от 29-ия кръг на Лига 1.

Людовик Сане се извиси над защитата на ПСЖ и с глава прониза Салваторе Сиригу.

В 50-ата минута Златан Ибрахимович изравни за парижани, след като изпревари Тиаго Илори и успя да отклони топката покрай излезлия Седрик Карасо.

В 70-ата минута Бордо си върна преднината, след като при едно разбъркване в наказателното поле Исак Телин намери с глава Уахиб Хазири, който от по-малко от метър намери мрежата.

Пет минути преди края на мача Ибра отново изравни за гостите.

Шведът реализира дузпа, отсъдена за фаул на Мариано срещу Есекиел Лавеци.

Мариано получи топката вдясно в наказателното поле на ПСЖ и намери Диего Ролан, който бе оставен непокрит в малкото наказателно поле, за да реализира.

По този начин Пари Сен Жермен не успя да се върне на първо място в класирането на Лига 1 и все още изостава на точка от Лион с 56.