Златан? Ибра е по-скоро конус, отколкото футболист


Златан? Ибра е по-скоро конус, отколкото футболист
Снимка: GettyImages/Guliver

3207 0

Определяният като един от най-добрите нападатели през настоящия век Златан Ибрахимович получи много тежка критика по свой адрес за представянето си в Манчестър Юнайтед. Тя идва директно от бившия френски национал Кристоф Дюгари, който сравни играта на нападателя с... конус.

"Ибра е като тренировъчен конус. Хората говорят за неговите статистики, но той е точно като конус. Когато гледаш мачове на Златан, винаги ти става ясно, че е такъв. Но това е английски футбол - там се играе на 2000 километра в час", каза Дюгари.

ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО, ЧЕ МОУ И ЮНАЙТЕД НЕ СЕ РАЗБИРАТ

Въпреки че Златан играе като "конус", шведският нападател има 4 гола от началото на сезона с фланелката на Манчестър Юнайтед и единственият двубой, в който не се разписа, когато беше титуляр, беше срещу Уотфорд.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички