Втора поредна загуба и Арсенал се отдалечава от Шампионска лига

952 0

Отборът на Арсенал допусна втора поредна загуба в рамките само на няколко дни. Играчите на Унай Емери бяха надиграни като гости от Уулвърхямптън с 3:1, като това поражение сериозни отдалечава "топчиите" от място в Топ 4.

Невес, Дохърти и Хота дадоха комфортен аванс на "вълците" още преди почивката. Момчетата на Унай Емери стигнаха до почетно попадение чрез Сократис в 80', което се оказа напълно недостатъчно за нещо повече от загуба в днешния ден.

С това поражение Арсенал пропусна да се завърне в Топ 4. Лондончани в момента имат 66 точки и са на петата позиция. Те изостават на една точка от четвъртия Челси и на четири от третия Тотнъм. Уулвс пък се намира на седма позиция с 51 пункта.