Вратарят, който отстрани Манчестър Юнайтед: Фен съм на "дяволите", малко съм ядосан


Вратарят, който отстрани Манчестър Юнайтед: Фен съм на "дяволите", малко съм ядосан
Снимка: Getty Images

840 0

Манчестър Юнайтед загуби снощи (27 август) от четвъртолигиозния Гримсби след дузпи в турнира за Купата на лигата и отново шокира феновете си, а вратарят Кристи Пим на победния отбор направи интересно изявление след мача.

Пим е фен на Манчестър Юнайтед

Пим каза, че от една страна е щастлив от класирането за следващия кръг на Купата, но от друга страна е тъжен, защото отборът, който подкрепя, беше елиминиран.

Още: Рубен Аморим призна тъжната истина след резила на Манчестър Юнайтед

 Кристи Пим

"Поради някаква причина съм ядосан, колкото и странно да звучи. Не ме интересува. Аз съм фен на Манчестър Юнайтед", каза вратарят веднага след мача.

Още: По-зле и от ЦСКА! Тим от четвърта лига с два гола срещу Манчестър Юнайтед за 8' (ВИДЕО)

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички