Вярвате или не, Златан показа скромност след боя над Борнемут

2756 0

Златан Ибрахимович беше категоричен, че Висшата лига изобщо не е лесна, но в същото време той играе своя стил и няма значение къде играе.

Шведът дебютира в английския шампионат с попадение при победата с 3:1 над Борнемут. Той е категоричен, че отборът е играл отлично през второто полувреме, а също така показа скромност, заявявайки че няма значение кой вкарва головете.

Отборът игра добре. Беше труден мач. През първото полувреме не бяхме на 100%, но след почивката имахме повече пространства и можехме да демонстрираме играта си, сподели Златан след срещата. - Важно е да започнем добре. Висшата лига не е лесна. Всичко е ново за мен - съотборниците, отборите, средата, но аз играя моят стил. Опитвам се да си върша работата и да помагам на отбора. Първата цел е победата. Винаги е приятно да вкараш, но няма значение кой го прави.