Висшата лига пръсна половин милиард за трансфери


Висшата лига пръсна половин милиард за трансфери
Снимка: Gulliver/Getty Images

704 0

Клубовете от Премиършип от началото на летния трансферен прозорец досега похарчиха 500 млн. лири за нови играчи, съобщи ВВС. За сравнение, миналото лято клубовете израходваха 335 млн. паунда.

Трансферният прозорец се закрива на 1 септември и дотогава сумата може да нарасне още, както и да стане рекордна.

Най-много пари за нови попълнения са вложили Манчестър Юнайтед (83 милиона), Ливърпул (32,5) и Манчестър Сити (44).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Фрапантно: ЦСКА позлатява Янев с шестцифрена сума, ако спечели Купата на България

Тайни от БГ елита е рубрика на SportLive.bg, в която разказваме малко известни истории и статистики, свързани...

Най-четени новини

виж всички