4890 0

Ирландският национал Шейн Дъфи изигра ужасен мач за своя Блекбърн при гостуването на Кардиф в мач от третия кръг в Чемпиъншип.

Защитникът на Роуввърс дълго ще сънува кошмари, след като си вкара два автогола и си изработи червен картон, а Блекбърн отстъпи с 1:2. Поражението е трето от три мача за тима на Оуен Койл, който заема последното 24-о място във второто ниво на английския футбол.

Дъфи отбеляза голове в собствената си врата в 14-ата и 20-ата минута, а в добавеното време на второто полувреме получи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко.

Дъфи е преследван от изключително лош късмет. Само преди дни той изживя подобен кошмар. В събота, в срещата от втория кръг с Уигън, Дъфи си отбеляза още един автогол, а Роувърс отстъпи с 0:3 на новака в Чемпиъншип.

Така ирландецът има вече 3 попадения на сметката си от началото на сезона - всичките в собствената му врата, но за радост на феновете на Блекбърн няма да може да играе в предстоящия мач с Бъртън.