1475 0

Днес от 18,00 часа Саутхемптън посреща Манчестър Юнайтед в мач от поредния кръг на Висшата лига на Англия. "Евроспорт" припомни с какво мачът между тези два съперника през 1996 г. влиза в историята.

Двубоят бе запомнен с решението на сър Алекс Фъргюсън да смени екипите на играчите на полувремето. След първите 45 минути неговият тим губеше с 0:3, а причината за това, според шотландеца, била в сивите екипи, заради които играчите слабо се виждали един друг на терена.

След смяната на сивите екипи със сини, "червените дяволи" спечелиха второто полувреме, но загубиха мача с 1:3.

Към момента Юнайтед заема четвърто място в Премиър лийг с 10 точки, а Саутхемптън е 15-и с 6 пункта.