1348 0

Световният шампион по футбол Германия беше шокиран у дома в Берлин, след като Англия стигна до невероятен обрат и 3:2 в драматичен сблъсък, част от подготовката на двата отбора за Евро 2016.

До 47' Бундестимът водеше с 2:0, след като през първото полувреме Кроос вкара страхотен гол с удар без подготовка от около 22 метра. С глава в началото на втората част Марио Гомес отново порази вратата на "трите лъва" и мачът изглеждаше решен.

Последваха обаче два изключително красиви гола. Първо Хари Кейн намали, след като в наказателното поле се обърна ала Кройф и с мощен удар по диагонала успя да отбележи.

Звездата на Лестър Джейми Варди вкара не по-малко красив гол, след като засече центриране на Клайн с пета - 2:2. В добавеното от съдията време друг ас на Тотнъм - Ерик Дайер, донесе обрата в полза на Англия