Снимка: Gulliver/Getty Images

1410 0

Манчестър Юнайтед записа втори успех в предсезонната си подготовка. Рано тази сутрин "червените дяволи" се наложиха над американския Сан Хосе с 3:1. Две от попаденията в срещата бяха дело на новото попълнение на Юнайтед Мемфис Депай.

Хуан Мата откри резултата в 32-та минута, а пет по-късно Депай удвои преднината на своя тим, като се възползва от грешка в защитата на съперника.

В 42-та минута Фатай Алаши от Сан Хосе върна едно попадение и намали изоставането на своя тим. В 61-та минута Депай се разписа за отново, този път с глава, и оформи крайния резултат.

Следващият двубой на Манчестър Юнайтед е срещу испанския шампион Барселона. Мачът е в събота.