В Ливърпул: Можем да си позволим загуба в София


В Ливърпул: Можем да си позволим загуба в София

1333 0

В Ливърпул изглежда очакват сериозен сблъсък в София при гостуването си на Лудогорец в Шампионска лига. В материал за предстоящия мач "Liverpool echo" посочва, че "мърсисайдци" могат да завършат наравно с българския шампион, а дори и да загубят.

Според изданието обаче евентуално поражение няма да е фатално за амбициите на отбора в турнира.

"На фона на представянето този мач изглежда като задължителен за печелене. Само че от гледна точка на класиране напред в турнира Ливърпул може да си позволи и равен, а дори и загуба. Приемайки, че Реал (Мадрид) ще печели срещите си докрай, равен в София и победа в последния мач с два и повече гола, ще прати "червените" напред. Дори и тимът на Брендън Роджърс да загуби в сряда, пак ще има шанс за елиминациите, но тогава победата над швейцарците трябва да е много изразителна", пише "Liverpool echo".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички