Уотфорд и Палас разделиха точките в дебюта на Алърдайс


Уотфорд и Палас разделиха точките в дебюта на Алърдайс
Снимка: Getty Images/Guliver

699 0

Отборите на Уотфорд и Кристъл Палас направиха равенство 1:1 в първия мач на Боксинг дей във Висшата лига.

Двубоят на „Викъридж Роуд“ бе дебют за новия мениджър на „орлите“ Сам Алърдайс, който замени на поста уволнения Алан Пардю в края на миналата седмица.

Срещата започна много добре за гостите, които поведоха в резултата в 26-та минута чрез халфа Йоан Кабай, а 10 минути по-късно Кристиан Бентеке имаше шанса да удвои преднината на своите от дузпа, но пропусна.

След почивката домакините се мобилизираха и стигнаха до изравнителен гол в 72-та минута, когато капитанът на тима Трой Дийни реализира дузпа. Това бе гол номер 100 с екипа на „стършелите“ за нападателя.

След тази среща Уотфорд се изкачи до 10-та позиция с 22 точки, докато Палас заема 17-о място с актив от 16 точки.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички