Юнайтед се сбогува с Купата, изритан от член на Чемпиъншип (ВИДЕО)

1056 0

Изненадите в турнира за Купата на Лигата в Англия продължават. Снощи и Манчестър Юнайтед бе изхвърлен от надпреварата, след като отстъпи на члена на Чемпиъншип Мидълзбро в четвърти кръг на турнира, след изпълнение на дузпи (1:3).

В редовното време и двата тима има шансове пред себе си да поведат. Джеси Линдгард обаче уцели гредата, а Серхио Ромеро спаси опасен изстрел от воле на Стюарт Даунинг.

Мениджърът на Юнайтед бе дал почивка на част от основните си играчи, но се видя принуден да пусне в игра през втората част остриетата си Антони Марсиал и Уейн Рууни. В последните минути на редовното време "червените дяволи" можеха да реализират така нужното попадение, но Линдгаард и Фелайни пропуснаха.

Така се стигна до рулетката на дузпите. При тях вратарят Томас Мехиас се превърна в герой за "Боро", спасявайки ударите на Рууни, Карик и Ашли Йънг.