Юнайтед праща Маркос Рохо в турски гранд


Юнайтед праща Маркос Рохо в турски гранд
Снимка: Getty Images/Guliver

1792 0

Манчестър Юнайтед води преговори с турския Фенербахче за трансфера на защитника Маркос Рохо, съобщава "Daily Mirror". Двата клуба разговарят както за привличане под наем с право на откупуване, така и за пълноценен трансфер.

Припомняме, че през март тази година "червените дяволи" подписаха нов контракт с аржентинеца до лятото на 2021 година. Изглежда обаче той вече не попада в плановете на мениджъра Жозе Моуриньо.

През миналия сезон във Висшата лига Рохо записа 9 мача за английския тим, без да реализира гол или асистенция. Това лято той игра на Световното първенство по футбол в Русия, като Аржентина отпадна в осминафиналите.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички