Юнайтед издрапа до преиграване срещу Уест Хем

996 0

Манчестър Юнайтед и Уест Хем ще преиграват своя мач от четвъртфиналите на ФА Къп, след като завършиха 1:1 на "Олд Трафорд". Новият сблъсък помежду им ще се състои в Лондон.

"Чуковете" поведоха с гол на Дмитри Пайе, а Антони Марсиал измъкна "червените дяволи" в заключителните минути на мача.

През първото полувреме шансове имаха и двата отбора, но нулевото равенство се запази до почивката.
В 66-ата минута Пайе нахлу в наказателното поле на Юнайтед, Рохо тръгна да го неутрализира, а играчът на Уест Хем се строполи на тревата. Реферът даде знак играта да продължи, въпреки бурните протести от страна на гостите, тъй като Пайе имаеш вече един жълт картон.
Две минути след това именно Пайе разпечата вратата на "червените дяволи", след прецизно изпълнение на пряк свободен удар.
В 83-ата минута Манчестър Юнайтед успя да се върне в мача. Марсиал пое на дъгата на наказателното поле, подаде към съотборник, който центрира и французинът засече за 1:1.
Всичко можеше да се реши в полза на "чуковете" в 91-ата минута, когато Антонио отправи опасен удар, но Давид Де Хеа се намеси по най-добрия начин.
В заключителните минути Уест Хем все пак вкара, но попадението не бе зачетено заради засада.