Търпението се изчерпа: Челси разкарва Михайло Мудрик, който не спира да разочарова


Търпението се изчерпа: Челси разкарва Михайло Мудрик, който не спира да разочарова
Снимка: GettyImages

1854 0

Бъдещето на Михайло Мудрик в Челси става все по-несигурно, тъй като украинецът не получава много игрово време от началото на сезона.

Мудрик си тръгва през януари?

Още: Челси се подигра със слабак от петото ниво, а Манчестър Сити потрепери срещу Уотфорд (ВИДЕО)

По информация на "Football Insider", 23-годишното крило може да напусне "Стамфорд Бридж" още през следващия трансферен прозорец. В последните два мача на Челси от Висшата лига, Мудрик беше неизползвана резерва.

Новият треньор на Челси - Енцо Мареска, действа безкомпромисно по отношение на големия състав на отбора. След като пое лондонския тим, италианецът се раздели с ключови играчи от миналия сезон, включително Рахийм Стърлинг и Конър Галахър.

През този сезон Мудрик се сблъсква с тежка конкуренция от новопривлечените Жоао Феликс, Джейдън Санчо и Педро Нето, които могат да покриват почти всички позиции в атаката.

Нони Мадуеке вече се утвърждава като първи избор за Мареска след силните си изяви този сезон, записвайки и хеттрик срещу Уулвърхемптън във втория кръг на елита на Острова.

Енцо Мареска не е доволен: Иска още нови футболисти в Челси през зимата

Палмър мина Холанд, а вечно критикуван затвори устите за победата на Челси над Уест Хем

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички