Тотнъм счупи каръка, взе първа победа за сезона

823 0

Тотнъм взе първа победа за сезона, след 1:0 срещу Съндърланд при визитата си на "Стейиъм ъф Лайт" от 5-ия кръг на Висшата лига.

Преди този успех момчетата на Маурисио Почетино имаха три равенства и едно поражение, а с трите спечелени точки отборът заема 11-ата позиция в класирането с 6 точки.

Голът за "шпорите" вкара Райън Мейсън в 82-ата минута. Toй получи страхотен извеждащ пас от Ламела и прехвърли вратаря на домакините.

В началото на втората част Джърмейн Дефоу пропусна от чисто положение, след като остана сам срещу Лорис, но не успя да го преодолее.

Дебют за гостите направи закупеният с трансфер на стойност 22 милиона паунда в края на трансферния прозорец корейски национал Сон Хюн-Мин. Той игра по крилото до 62-ата минута, когато бе заменен от Андрос Таунзенд.