Тотнъм преодоля Уотфорд, хикс между Бърнли и Лийдс

832 0

Тотнъм спечели домакинството си на Уотфорд в мач от третия кръг на Висшата лига на Англия. Единственото попадение в мача беше дело на Хюн Мин Сон в 42-ата минута. Южнокореецът изпълни перфектен пряк свободен удар и откри резултата.

"Шпорите" имаха своите шансове чрез Жафет Танганга и Деле Али. Най-чистото положение за Уотфорд дойде в 53-ата минута, когато Юрай Куцка от близка позиция пропусна да отбележи.

В друг мач от кръга Бърнли и Лийдс завършиха наравно 1:1. Голът за домакините беше дело на Крис Ууд в 61-ата минута. Нападателят получи попадаване от Матю Лоутън и не остави шанс на стража на Лийдс Илан Меслие. В 86-ата минута резултатът беше изравнен с гол на Патрик Бамфорд.

А Хюн Мин Сон изигра юбилеен мач за Тотнъм.