Тотнъм остава в битката за титлата след впечатляващ обрат над Суонзи

819 0

Тотнъм продължи с победния си ход и запази шансове за титлата във Висшата лига след победа над Суонзи с 2:1 на "Уайт Харт Лейн".

Гостите поведоха в резултата през първото полувреме, но не успяха да се възползват от преднината си и Тотнъм през втората част направи пълен обрат.

В 19-та минута Алберто Палоски даде преднина на Суонзи, но след попадението тимът изцяло отстъпи инициативата на домакините, които не престаnаха да атакуват.

В началото на втората част Тотнъм веднага започна да търси изравнителното попадение като Хари Кейн и Кристиан Ериксен в рамките на няколко минути изпуснаха чудесни възможности.

Чак в 70-та минута резервата Насер Шадли се разписа за 1:1,  7 минути по-късно Дани Роуз отбеляза победното попадение за "шпорите".