Тотнъм иска защитник на Борусия Дортмунд


Тотнъм иска защитник на Борусия Дортмунд
Снимка: БГНЕС

1404 0

Няколко медии в Германия пишат днес, че ръководството на Тотнъм е изпратило официална оферта за трансфер на защитника на Борусия Дортмунд Матиас Гинтер.

23-годишният немски национал, който може да играе на всеки пост в защитната линия, бе свързван с много отбори от началото на лятото, като най-голям интерес имаха лондонските съперници Тотнъм и Арсенал.

Изданията твърдят, че бранителят няма да е евтин и от "Уайт Харт Лейн" ще трябва да платят солидна сума за него. 

Интерес към Гинтер има и от немския Хофенхайм, но е малко вероятно "жълто-черните" да продадат свой на конкурентен тим в Бундеслигата.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички