"Точно подписвах с един от грандовете, но Клоп се обади..."


"Точно подписвах с един от грандовете, но Клоп се обади..."
Снимка: Guliver/GettyImages

4177 0

Един от новите асове на Ливърпул - Жоржиньо Вайналдум, разкри, че е бил пред трансфер в Тотнъм точно преди Юрген Клоп и компания да се свържат с него.

Холандският офанзивен футболист, който премина на "Анфийлд" от Нюкасъл, е споделил, че ще подпише с "шпорите", но срещата му с немския мениджър е променила всичко.

"Бях в къщата на Почетино преди да разговарям с Ливърпул. Той е отличен мениджър, а Тотнъм играе страхотен футбол - такъв, който пасва на моя стил на игра", коментира пред "Voetball" Вайналдум.

Звъннете на Балотели и му кажете, че искам да играе за нас

"Имаше финансови разминавания с Тотнъм, но казах на агента си след срещата с Маурисио, че подписвам с "шпорите". После обаче се срещнах с Клоп. Почетино е невероятен, но Клоп... той ме накара да се отпусна още повече.

От момента, в който почнахме да разговаряме, знаех, че искам да играя за Ливърпул. Паднах си по Клоп", призна атакуващият халф.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички