Солскяер: Борбата за място в топ 4 ще продължи до финала

1417 0

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер е уверен, че борбата за попадане в Топ 4 в първенството ще продължи до самия край. Снощи "червените дяволи" загубиха с 0:2 от Арсенал в Лондон, а това бе първо поражение за норвежкия треньор във Висшата лига.

Тотнъм, въпреки загубата си от Саутхемптън, остава на трета позиция с 61 точки, Арсенал е четвърти с 60, Манчестър Юнайтед пети с 58, а Челси шести с 57.

"Борбата е много жестока. Не мисля, че е настанал момент да нервничим. Тотнъм загуби, ние загубихме, а Челси записа равенство, така че борбата ще продължи до финала, до последните мачове от първенството. Ние сме на две точки от четвъртото място и на три от третото, така че сме в отлично положение", отбеляза Солскяер. А ето какво е бъдещето на треньора според последни информации.