След унижението от Барса Пеп и Сити с нов гаф

Снимка: Getty Images/Gulliver

1047 0

Пеп Гуардиола ще продължи да усеща "топлото отношение" на английските медии, след като Манчестър Сити направи втори гаф в рамките на седмица - 0:4 от Барселона в Шампионска лига, а сега само 1:1 като домакин на Саутхемптън.

В 27-ата минута Редмънд откри резултата в полза на "светците" и домакините определено изпитваха трудности преди почивката да върнат попадението. Чак в 55-ата минута току що появилият се на терена Келечи Ихеначо засече центриране на Лерой Сане и се разписа за 1:1.

ГУАРДИОЛА ДАВА 50 МИЛИОНА ЗА ЗАЩИТНИК

Младокът вече има 3 гола в английската Висша лига, но топ голмайсторът на тима Серхио Агуеро (5) отново разочарова и се отчете само с пропуски, с които лиши "гражданите" от шанс да победят.

Така три отбора са с равен брой точки на върха в класирането след 9 кръга - Сити, Арсенал и Ливърпул имат по 20, а Тотнъм е с 19. От изброените само Юрген Клоп и компания успяха да спечелят двубоя си през уикенда, с което интригата около титлата се усили още повече.