След оферта от 40 милиона паунда Ливърпул уреди второ ново попълнение


След оферта от 40 милиона паунда Ливърпул уреди второ ново попълнение
Снимка: Getty Images/Guliver

6345 0

Сагата с трансфера на Мохамед Салах в Ливъпрул е пред своя край. Журналистът на BeIN Мохамед Алкавалени обяви, че двата клуба са стигнали до споразумение, като Рома ще получи 40 милиона паунда за крилото.

"Салах официално ще се присъедини към Ливърпул срещу 40 милиона евро. Честито! Преговорите са приключени и всички договори са подписани. Остава единствено Ливърпул да обяви официално сделката", обясни журналистът на спортната телевизия, която в последните години изкупи правата на Висшата лига и редица други футболни първенства.

Преговорите между Рома и мърсисайдци се водеха около месец, като Рома отказа няколко оферти, настоявайки за 47 милиона евро. В крайна сметка обаче трансферната сума ще е 40 милиона.

Това е втори трансфер за Ливърпул през лятото, след като договор с тима подписа младата надежда на Челси Доминик Соланке.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички