Sky Sports: Раниери подписва нов договор с Лестър до края на седмицата


Sky Sports: Раниери подписва нов договор с Лестър до края на седмицата
Снимка: Guliver/gettyImages

1497 0

Клаудио Раниери и ръководството на Лестър са се разбрали за нов дългорочен договор, информира Sky Sports. Според изданието новият договор трябва да бъде подписан преди старта на Висшата лига.

Настоящият договор на италианския специалист е за още два сезона. Раниери изведе Лестър през изминалата кампания до историческа първа шампионска титла в Англия.

Официално: Лестър привлече полски национал

В новия договор на Раниери няма да бъде включвана конкретна сума за предсрочно освобождавана на италианеца при евентуална оферта от друг клуб.

На 13-ти август (неделя) Лестър стартира новата кампания с гостуване на Хъл Сити.

 

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички