Скромният Екзитър едва не показа изхода на Ливърпул от ФА Къп

666 0

Ливърпул се спаси от срамна загуба от четвъртодивизионния Екзитър в трети кръг на ФА Къп. "Червените" додрапаха до 2:2 в гостуването си и се добраха до реванш на своя "Анфийлд".

В мача наставникът на Ливърпул Юрген Клоп заложи на резерви и играчи от втория отбор. Това за малко да обърка плановете на специалиста.

Скромният съперник успя да поведе още в 9-ата минута, след като Том Никълс проби вратата на "червените". Само три минути по-късно обаче с дебютното си попадение за "мърсисайдци" Синклер възстанови равенството.

Малко преди почивката обаче Ливърпул допусна членът на Лига 2 да им поведе отново, след като точен за Екзитър от корнер бе Лий Холмс.

Членът на Висшата лига се добра до реми през втората част, когато Брад Смит се възползва от колективна грешка в отбрана на домакините.