Сити и Олимпиакос пратиха Ливърпул на финал в Маями (ВИДЕО)

1603 0

Манчестър Сити загуби от Олимпиакос в турнира "Интернешънъл Чемпиънс Къп" след изпълнение на дузпи с 4:5, след като в редовното време двата отбора не успяха да се победят. Двубоят завърши 2:2.

Резултатът не помогна на никой от двата отбора да излезе от групата си и да стигне до финала в Маями, който е в понеделник.

Финалисти в турнира, провеждан в САЩ, ще бъдат Ливърпул и Манчестър Юнайтед.

През първата част Йоветич и Диамантакис вкараха по един гол между 35-ата и 37-ата минута за 1:1 на полувремето.

През втората част Коларов изведе английския шампион в резултата от дузпа в 53-ата минута. Развилнялият се Диамантакис в 65-ата обаче върна интригата. Така се стигна до дузпи.

При 11-метровите удари Ричардс, Синклеър и Милнър пропуснаха за Сити, а за гръцкия тим не успяха да вкарат Пападопулос и Досеви.