С гол в края Лестър стигна до преиграване срещу Дарби Каунти

Снимка: Guliver/Getty Images

1069 0

Шампионът на Англия Лестър Сити стигна до преиграване с Дарби Каунти, след като направи равенство 2:2 при гостуването си на „овните“ в мач от 4-ия кръг на ФА Къп.

Двубоят на „Прайд Парк“ започна отлично за „лисиците“, които поведоха в резултата още в 8-та минута, когато ветеранът Дарън Бент си отбеляза автогол. Само 13 минути по-късно централният нападател се реваншира и изравни резултата, а 5 минути преди почивката Крейг Брайсън даде преднина на домакините.

По всичко изглеждаше, че Лестър ще трябва да се прости с участието си във ФА Къп, но в 87-ата минута капитанът на тима Уес Морган изравни с глава след центриране от корнер на Демарай Грей.