Рома взима нападател на Челси


Рома взима нападател на Челси
Снимка: Getty Images / Guliver

1442 0

Шефовете на Рома са отправили официално запитване до Челси за Фернандо Торес, съобщава английската преса. Италианският вицешампион иска да привлече испанския нападател в отбора си, като в сделката може да бъде включен и 23-годишният футболист на "вълците" Матия Дестро.

За нягогашният топ нападател Торес това е великолепен шанс да възстанови позагубената си слава. Той така и не успя да запише силен сезон в Челси след преминаването си от Ливърпул за 50 млн. паунда през януари 2011 г. Логично, испанецът отдавна не е първи избор в атаката на лондончани. Фаворитът на Жозе Моуриньо за централен нападател е перлата в селекцията - Диего Коща, а в Челси се завърна и легендата на клуба Дидие Дрогба.

Рома пък вече се подсили с един бивш играч на лондонския тим. Това е левият бек Ашли Коул, който бе освободен след края на миналия сезон от "сините".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички