Пардю започна с убедителен успех в Палас

Снимка: Getty Images / Guliver

1163 0

Отборът на Кристъл Палас записа изразителна победа с 4:0 при гостуването си на Доувър в мач от 3-ия кръг на ФА Къп. Срещата бе дебют за новия мениджър на "орлите" Кристъл Палас Алан Пардю, който преди няколко дни пое тима, като под негово ръководство лондончани сложиха край на серията си от 8 поредни мача без победа.

Централният защитник Скот Дан се разписа два пъти през първото полувреме, а Дуайт Гейл и Кевин Дойл добавиха по един гол след почивката за крайното 4:0

От надпреварата отпадна Куинс Парк Рейнджърс след домакинска загуба от Шефийлд Юнайтед с 3:0. Съндърланд продължава напред след победа над Лийдс с 1:0.