Ощети ли сериозно реферът Ман Сити срещу Челси? (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/Getty Images

1036 0

Челси направи пореден обрат срещу пряк конкурент за титлата и срази с 3:1 Манчестър Сити, с което и дръпна с четири точки на "гражданите" на върха в класирането. Антонио Конте е големият любимец на всички фенове, но през първото полувреме Сити можеше да води със сериозен резултат.

Освен всички пропуски на домакините, направи впечатление и как те бяха вероятно ощетени сериозно от рефера, защото Давид Луиз удари с лакът в лицето Серхио Агуеро. За да сме напълно честни, можеше и самият Агуеро да бъде изгонен по-рано, тъй като прекалено много участваше в опасни физически сблъсъци.

Трябваше ли обаче Луиз да си отиде още преди почивката? Вижте обаче какво ужасяващо влизане направи Агуеро в краката на бразилеца, което нямаше вече как да не завърши с червен картон.