Обявиха какво е състоянието на изритания в главата Едерсон

Снимка: Getty Images/Gulliver

3815 0

Вратарят на Манчестър Сити Едерсон Мораес е избегнал престоя в болница, след инцидента с него в мача с Ливърпул. Бразилецът бе заменен в края на първото полувреме на двубоя, след като Садио Мане от екипа на "мърсисайдци" го удари с крак в лицето.

Екипът на Сити в продължение на 10 минути оказваше помощ на Едерсон и той бе изнесен от игрището на носилка, с кислородна маска.

Малко по-късно журналистът Дейвид МакДонъл съобщи, че вратарят е избегнал сътресение. Той е бил отведен не в болница, а в медицинския център на клуба на тренировъчния комплекс. Там Мораес ще бъде подложен на изследвани за фрактури.

Както е известно, Мане бе изгонен за действията си с директен червен картон. Ливърпул не успя да се справи с неговата загуба и от 0:1 падна с 0:5.