Нова издънка за Челси във Висшата лига, Моуриньо пак се забърка в скандал

Снимка: Gulliver/ Getty Images

1288 0

Челси продължава с неубедителното си представяне във Висшата лига и записа пета загуба от началото на сезона. Тимът отстъпи с 1:2 при гостуването си на Уест Хем. Двубоят се запомни и със скандала, в който се забърка Жозе Моуриньо. Според медиите в Англия, на почивката мениджърът на Челси, бесен от отсъжданията на реферите, опитал да нахлуе в съблекалнята и да поиска обяснение. Заради действията си, Моуриньо трябваше да изгледа второто полувреме от трибуните.

Уест Хем поведе с гол Мауро Сарате в 17-тата минута на мача. В 43-тата минута се получи и една от най-спорните ситуации в мача. Гол на Сеск Фабрегас бе отменен заради засада.Малко след това Челси остана с човек по-малко, след като Неманя Матич бе изгонен за втори жълт картон.

Все пак, след почивката, английският шампион успя да изравни резултата през второто полувреме. Това стана в 56-тата минута чрез попадение на Гари Кейхил. Крайният резултат бе оформен от Анди Керъл в 79-ата минута.