Нападател предпочете Русия пред Арсенал


Нападател предпочете Русия пред Арсенал

890 0

Нападателят на Динамо (Москва) Александър Кокорин премина официално в Зенит (Санкт Петербург), съобщи сайтът на руския гранд. Той преминава в гранда от Русия срещу сума от порядъка на 17 милиона евро, но това е по непотвърдена информация.

Националът беше желан от Арсенал, като двата клуба дори водиха преговори. Кокорин обаче е искал обещание за редовно появяване в игра, за да може да попадне в състава на Русия за Евро 2016. Подобен вариант обаче е бил невъзможен заради силната форма на Оливие Жиру.

Поради тази причина авторът на 22 гола в последните си 57 мача голмайстор е предпочел офертата на Зенит, където със сигурност ще има повече шансове за изява.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички