На Конте му писна вече от голове във "Фърги тайм"

Снимка: Guliver/Getty Images

1252 0

Новият мениджър на Челси Антонио Конте стана особено популярен сред феновете на клуба с бурните си отпразнувания на головете на "сините". В първите два кръга от английската Висша лига Челси записа две победи с голове в последните секунди.

ЧЕЛСИ ГОТВИ ИЗНЕНАДВАЩ ТРАНСФЕР

Конте обаче призова играчите си да решават мачовете по-рано и да не се стига до инфарктни мигове в т.нар. "Фърги тайм" - последните минути от редовното време и продълженията, в които Манчестър Юнайтед често вкарваше решителни попадения под ръководството на сър Алекс Фъргюсън.

В турнира за Купата на лигата Челси поведе с 3:1 до почивката на нискоразредния Бристъл Роувърс, но допусна още едно попадение след това и трябваше да трепери до края на срещата.