Манчестър Юнайтед с трудна победа над Уест Бромич (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

1095 0

Отборът на Манчестър Юнайтед постигна трудна победа като гост над Уест Бромич Албиън с 2:1. С тази победа "червените дяволи" продължават да поддържат разликата с лидера Манчестър Сити на 11 точки.

Ромелу Лукаку вкара гол във втори пореден мач. Белгиецът откри в 27', когато се възползва от центриране на Маркъс Рашфорд и с глава остави Бен Фостър без шансове да опази вратата си. 10' преди почивката Джеси Лингард удвои аванса на своя тим и на практика лиши срещата от интрига.

През втората част обаче момчетата на Алън Пардю заиграха по-мобилизирано, а появата на почивката на Гарет Бари даде резултат. Рекордьорът по мачове във Висшата лига намали изоставането на своя тим 13' преди края, но "червените дяволи" одържаха преднината си и записаха победа.