Манчестър Юнайтед - Арсенал по ТВ: Кога и къде да гледаме мача от 37-ия кръг на английската Висша лига?

1692 0

В последния ден от настоящата седмица (12-и март) Манчестър Юнайтед е домакин на Арсенал в най-интересния мач от 37-ия кръг на английската Висша лига!

Тимът на Ерик тен Хаг е на осмо място във временното класиране с актив от 54 точки, докато този на Микел Артета е със сбор от 83 пункта на втората позиция.

"Червените дяволи" ще бъдат мотивирани да се реваншират пред феновете си, тъй като за последно допуснаха тежка загуба от Кристъл Палас с 0:4.

"Топчиите" пък нямат право на грешка, ако искат да запазят шансовете си за титла, тъй като Манчестър Сити им води с две точки.

*На 3-ти септември Арсенал надви Манчестър Юнайтед с 3:1 в сблъсъка, който бе част от четвъртия кръг на първенството. Тогава Маркъс Рашфорд откри резултата, но след това Мартин Йодегаард, Деклан Райс и Габриел Жезус осъществиха пълен обрат.

Габриел Жезус вкарва гол на Андре Онана

Начален час + ТВ канал

Мачът на "Олд Трафорд" днес ще започне в 18:30 часа (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Diema Sport 2".

Ако нямате възможност да го гледате - следете развоя на Манчестър Юнайтед - Арсенал НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Джони Еванс срещу Кай Хаверц: Дуелът, който ще реши дербито Манчестър Юнайтед - Арсенал!